جزئیات خبر


پایگاه بسیج سازمان کشاورزی و موقوفات چناران افتتاح شد

پایگاه بسیج سازمان کشاورزی و موقوفات چناران افتتاح شد
1396/7/23

مدیرعامل سازمان کشاورزی و موقوفات چناران از افتتاح پایگاه بسیج این سازمان خبر داد.
غلامرضا باقرزاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این پایگاه به منظور ساماندهی تمامی نیروها، آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه تهدیدات داخلی و خارجی و با توجه به خواسته کارکنان بسیجی و لزوم جلوگیری از پراکندگی آن‌ها، پس از کسب موافقت هیئت مدیره سازمان کشاورزی و موقوفات چناران و هماهنگی‌های لازم با سپاه این شهرستان و همچنین حراست سازمان اقتصادی و بسیج آستان قدس رضوی، افتتاح شد.
وی ادامه داد: در این سازمان هم‌اکنون 60 نفر مشغول به کار هستند که از این میان، حدود 17 نفر از گذشته عضو بسیج فعال بوده‌اند و مابقی کارکنان نیز با توجه به تقاضای عضویت، در حال پذیرش و انجام مراحل اداری هستند.
باقرزاده، اجرای منویات رهبر معظم انقلاب درباره تفکر بسیجی و مدیریت جهادی در برنامه‌های اقتصادی سازمان را از جمله اهداف تشکیل پایگاه بسیج در این سازمان عنوان کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان اهداف دیگری همچون سازماندهی نیروهای بسیجی و حفظ آمادگی دفاعی و فرهنگی تمامی نیروها را نام برد.
باقرزاده با اشاره به تجلیل از خانواده شهید حسین سیادتی توسط سازمان کشاورزی و موقوفات چناران در هفته دفاع مقدس گفت: این شهید بزرگوار از کارکنان شرکت قند چناران وابسته به سازمان اقتصادی رضوی بوده است.
وی ادامه داد: در همین راستا، نام پایگاه بسیج این سازمان نیز به نام شهید والا مقام سیادتی نام‌گذاری شده است.
مدیرعامل سازمان کشاورزی و موقوفات چناران ادامه داد: با توجه به مقارن بودن هفته دفاع مقدس با ماه پر فضیلت محرم و برگزاری مراسم سوگواری، تجلیل از خانواده این شهید بزرگوار، با شکوه خاصی برگزار شد.
 
 281-96

نظر شما